درباره مرکز

 خدمات پزشکی و پرستاری در منزل

نیایش

_

فیزیوتراپی و کاردرمانی

خدمات رادیولوژی و سونوگرافی

درمان کرونا در منزل

اعزام پزشک بر بالین بیمار

خدمات قلبی ، اکو و نوار قلب

درمان زردی نوزاد

تهیه نسخه دارویی و تحویل

تهیه کلیه تجهیزات پزشکی

وصل سرم و تزریقات

پانسمان های پس از جراحی

تعبیه سوند دائم و موقت

روش های نوین درمان زخم

مراقبت از بیماران ICU در منزل

انجام کلیه آزمایشات خون

مراقبت از سالمندان و کودکان

فراهم کردن کلیه امکانات ICU در منزل

بسیاری از خانواده ها استفاده از خدمات پزشکی و پرستاری در منزل را با در نظر گرفتن هزینه و مشکلات رفت و آمد و جا به جایی بیمار نسبت به دریافت خدمات درمانی از بیمارستارن ها و درمانگاه ها ترجیح می دهند.

کلیه خدمات درمانی که می توانند استفاده نمایند شامل ویزیت، تزریقات، درمان جای انواع زخم، تعویض پانسمان، سوندگذاری و… می باشد.

مرکز مراقبت های پزشکی و پرستاری در منزل نیایش حرفه ای ترین کادر درمان را برای خدمت رسانی به بیماران عزیز اعزام خواهد کرد که شامل پزشک متخصص، پزشک عمومی، کارشناس فیزیوتراپی، کارشناس پرستاری، کمک پرستار و مراقب می باشد.

کارشناس پرستاری: کسی که تحصیلات ۴ ساله کارشناسی پرستاری یا بالاتر را داشته باشد و دو سال طرح را پس از پایان تحصیلات در بخش های مختلف بیمارستانی گذرانده است.

شرح وظایف کارشناس پرستار: کنترل علائم حیاتی، تزریق دارو طبق دستور پزشک، تزریق سرم، پرستاری از بیمار تحت مراقبت ویژه ICU، تعبیه سوند ادراری و سوند …….. و پانسمان انواع زخم ها

شرح وظایف کمک پرستار: کسی که دوره های تئوری و عملی کمک پرستاری یک ساله را در مراکز معتبر گذرانده و در امر پرستاری از بیمار به کارشناس های پرستاری و تیم درمانی یاری می رساند.

مراقب: کسی که تجربه کاری در زمینه مراقبت از بیمار، سالمند و کودک را دارد و به صورت ۲۴ ساعته در خدمت بیمار در زمینه های نظافت، تغذیه و توانبخشی می باشد.

فیزیوتراپی: کسی که تحصیلات ۴ ساله کارشناسی فیزیوتراپی را گذرانده و دارای حداقل مدرک کارشناسی فیزیوتراپی یا بالاتر است و دوره های کامل فیزیوتراپی تنفسی، اندام و توانبخشی را گذارنده است.

ماما: کسی که تحصیلات ۴ ساله کارشناسی مامایی را گذرانده است و یا مدرک بالاتر در این رشته را دارا می باشد و دوره های دو ساله طرح را در مراکز درمانی گذرانده است.

معرفی کلینیک نیایش

آدرس روی نقشه

پرداخت آنلاین

اطلاعات تماس

  Copyright 2019 © by Clinic HomeCare Niayesh . All rights reserved GolldenNet